X Nie pokazuj więcej
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP 10 w Rzeszowie
Dzisiaj jest Wtorek, 03 Maj 2016
Znajdujesz sie w:     Home
Nasi uczniowie nie nudzą się PDF Drukuj Email
 
Wydarzenia 2015/16 Drukuj Email

Programowanie jest fajne

Nasi młodzi programiści z klasy piątej zajęli czołowe miejsca w Międzyszkolnym Konkursie dotyczącym programowania w środowisku Scratch. Michał Pitera (5c) zajął II, a  Krzysztof Bazan (5c) III miejsce. Gratulujemy naszym entuzjastom i życzymy dalszych sukcesów na niełatwej ale dającej wiele satysfakcji drodze. Na zdjęciach mistrzowie programowania "w akcji":-).


Jak wysłać ukrytą wiadomość? Czy każdy człowiek ma swojego super bohatera? Czy można chodzić po wodzie? Czy geny są jadalne?

Na te i wiele innych pytań starają się odpowiadać uczniowie należący do Klubu Małego Naukowca. Podczas zajęć uczniowie stają się młodymi naukowcami, którzy przeprowadzając doświadczenia z dziedziny biologii, chemii i fizyki starają się jak najlepiej poznać otaczający świat oraz zrozumieć szereg mechanizmów zachodzących w przyrodzie. Aby przekonać się jak uczniowie pracują i w jaki sposób odkrywają tajemnice przyrody zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 


Laboratorium bioróżnorodności- warsztaty ekologiczne w SP10  w ramach projektu: "Alarm dla bioróżnorodności Podkarpacia"

26 listopada w naszej szkole uczniowie z kl. 6c i 6d mogli wziąć udział w warsztatach ekologicznych organizowanych przez stowarzyszenie EKOSKOP.
Więcej…
 
Rekrutacja 2016 PDF Drukuj Email

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz wyniki miejskich szkół podstawowych ze sprawdzianu szóstoklasistów w 2014, nasza szkoła zajęła drugie miejsce

Szczegółowe statystyki dotyczące egzaminu po klasie 6 w roku szkolnym 2013/2014 

 
Ogłoszenia PDF Drukuj Email

 

1050 lecie chrztu Polski 


III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych 

 


Harmonogram zebrań i konsultacji z rodzicami w roku szkolnym oraz dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2015/2016


Drogi szóstoklasisto. W tym roku szkolnym czeka Cię pierwszy w Twoim życiu ważny egzamin: "sprawdzian szóstoklasisty". Kliknij, aby dobrze się przygotować do tego wydarzenia. 

Więcej…
 
Na skróty PDF Drukuj Email

Dokumenty do pobrania

alt

Differences bring Us together

Galeria Zdjęć szkolnych,

 

alt

  Biuletyn Informacji Publicznej