X Nie pokazuj więcej
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP 10 w Rzeszowie
Dzisiaj jest Wtorek, 29 Lip 2014
Znajdujesz sie w:     Home
Nasi uczniowie nie nudzą się PDF Drukuj Email
 
Wydarzenia 2013/14 PDF Drukuj Email

 

 

 

W dniu 21.03 w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień  Europejski. Poszczególne klasy przygotowały w swoich salach prezentacje ukazujące specyficzne cechy danego kraju. Uczniowie  zwiedzali wirtualnie poszczególne kraje europejskie poznając ich kulturę, położenie geograficzne, zwyczaje oraz tradycyjne potrawy. Mieliśmy szanse na poznanie obyczajów i atrakcji turystycznych, skosztowanie narodowych potraw oraz posłuchanie typowej dla danego kraju muzyki. W trakcie "spaceru" po Europie uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące omawianego kraju. Na zakończenie Dnia Europejskiego spośród poprawnie wypełnionych kart zostały rozlosowane nagrody dla uczniów. Pierwszy dzień wiosny w tym roku był w naszej szkole nie tylko pouczający ale także zabawny:-) Fotoreportaż z tego dnia.

Przygotowanie klasowych prezentacji wymagało wielkiego wkładu pracy zarówno przez uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Wszyscy aktywnie uczestniczący w Dniu Europejskim wykazali się wielkim zaangażowaniem i pomysłowością. Przy tej okazji pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za trud i serce włożone w przygotowanie tego dnia. Patronem tego wydarzenia był Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie i Punkt Informacji Europejskiej - Europe Direct.

Więcej…
 
Ogłoszenia PDF Drukuj Email

Zapraszamy uczniów klas piątych szkół podstawowych miasta Rzeszowa do  wzięcia udziału w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych  "LAND & LANGUAGE". Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o kulturze, literaturze, historii  i geografii krajów anglojęzycznych, pobudzanie twórczego myślenia i wzmacnianie motywacji do zdobywania wiedzy o świecie oraz wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu. W I edycji konkurs dotyczy Wielkiej Brytanii.

Test Land & Language I

Test land & Language II

Regulamin


Zasady rekrutacji do szkoły w roku szkolnym 2014/2015


 

Drogi szóstoklasisto. W tym roku szkolnym czeka Cię pierwszy w Twoim życiu ważny egzamin: "sprawdzian szóstoklasisty". Kliknij, aby dobrze się przygotować do tego wydarzenia. 

 


Informacje na temat egzaminu w klasie  szóstej.

 

 
Ostatnio dodano PDF Drukuj Email

 

  Rekrutacja do szkoły

 

alt

Differences bring Us together

Dokumenty do pobrania

Galeria Zdjęć szkolnych,