X Nie pokazuj więcej
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP 10 w Rzeszowie
Dzisiaj jest Niedziela, 21 Wrz 2014
Znajdujesz sie w:     Home
Nasi uczniowie nie nudzą się PDF Drukuj Email
 
Wydarzenia 2014r. PDF Drukuj Email

alt

 

 

 

W dniu 21.03 w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień  Europejski. Poszczególne klasy przygotowały w swoich salach prezentacje ukazujące specyficzne cechy danego kraju. Uczniowie  zwiedzali wirtualnie poszczególne kraje europejskie poznając ich kulturę, położenie geograficzne, zwyczaje oraz tradycyjne potrawy. Mieliśmy szanse na poznanie obyczajów i atrakcji turystycznych, skosztowanie narodowych potraw oraz posłuchanie typowej dla danego kraju muzyki. W trakcie "spaceru" po Europie uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące omawianego kraju. Na zakończenie Dnia Europejskiego spośród poprawnie wypełnionych kart zostały rozlosowane nagrody dla uczniów. Pierwszy dzień wiosny w tym roku był w naszej szkole nie tylko pouczający ale także zabawny:-) Fotoreportaż z tego dnia.

Przygotowanie klasowych prezentacji wymagało wielkiego wkładu pracy zarówno przez uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Wszyscy aktywnie uczestniczący w Dniu Europejskim wykazali się wielkim zaangażowaniem i pomysłowością. Przy tej okazji pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za trud i serce włożone w przygotowanie tego dnia. Patronem tego wydarzenia był Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie i Punkt Informacji Europejskiej - Europe Direct.

Więcej…
 
Ogłoszenia PDF Drukuj Email

Więcej…
 
Na skróty PDF Drukuj Email

 

  Rekrutacja do szkoły

 

alt

Differences bring Us together

Dokumenty do pobrania

Galeria Zdjęć szkolnych,

 

  Biuletyn Informacji Publicznej